cze 17, 2021

Światowy Tydzień Kontynencji 2021

Stowarzyszenie Osób z NTM "UroConti", członek Koalicji serdecznie zaprasza do udziału w tegorocznych obchodach Światowego Tygodnia Kontynencji (World Continence Week - WCW), które odbędą się w dniach 21-24 czerwca w formie sesji online!

Stowarzyszenie "UroConti" od wielu lat podejmuje inicjatywy mające zapewnić pacjentom szerszy dostęp do terapii wykorzystywanych w schorzeniach układu moczowo-płciowego oraz refundacji środków pomocniczych. Ważnym elementem działań stowarzyszenia są także spotkania edukacyjne z pacjentami i ich rodzinami.

Jak co roku Stowarzyszenie organizuje obchody Światowego Tygodnia Kontynencji w Polsce. W tym roku, już 21 czerwca o godz. 10:00 zaczynie się cykl sesji online z udziałem ekspertów reprezentujących dwanaście specjalizacji: fizjoterapię, urologię, ginekologię, geriatrię, onkologię, proktologię, medycynę rodzinną, pielęgniarstwo diabetologiczne i stomijne, położnictwo, farmakologię i protetykę słuchu.

Za pośrednictwem strony www.wcw2021.pl, każda osoba zainteresowana tematyką inkontynencji będzie mogła bez żadnych opłat obejrzeć 6 interdyscyplinarnych sesji, uczestnicząc w interaktywnej formule dyskusji i zadawaniu pytań. Już dziś zachęcamy wszystkich do zapoznania się z tematami debat i przesyłania pytań do gości sesji.  

Udział w sesjach jest nieodpłatny, wymagana jest jedynie wcześniejsza rejestracja na stronie www.wcw2021.pl.

Szczegółowy program obchodów dostępny jest tutaj.


konferencja
konferencja
Raport
Dołącz do Koalicji
Jeśli jesteś za budową w Polsce nowoczesnego systemu wsparcia osób niesamodzielnych, przyłącz się.
Dołącz do nas
KOALICJA na Pomoc niesamodzielnym
© 2013 - 2021 Koalicja Na pomoc niesamodzielnym    |    Polityka prywatności