cze 4, 2023

"Dialog pokoleń" - VII edycja Kongresu Gospodarki Senioralnej

15 czerwca 2023 r. w Warszawie, odbędzie się VII edycja Kongresu Gospodarki Senioralnej pod hasłem "Dialog pokoleń - społeczeństwo, zdrowie, praca, konsumenci". Wydarzenie skupi się na problemie ageizmu na rynku pracy oraz roli organizacji w uwzględnianiu starszych konsumentów.

Tegoroczna edycja kongresu skupi się na problemie ageizmu (dyskryminacji ze względu na wiek) na rynku pracy oraz na odpowiedzialności organizacji za uwzględnienie starszych konsumentów. Gościem specjalnym będzie Bradley Schurman z USA, który podzieli się swoimi doświadczeniami dotyczącymi radzenia sobie społeczeństw na świecie z demograficznymi zmianami.

Marzena Rudnicka, prezes Krajowego Instytutu Gospodarki Senioralnej, podkreśla, że już teraz należy reagować na zmiany demograficzne i technologiczne. Rynek konsumencki powinien dostosować się do potrzeb coraz starszych klientów, a rynek pracy powinien być bardziej przyjazny starszym pracownikom. Kongres poruszy również kwestie odpowiedzialności społecznej w kontekście dyskryminacji ze względu na wiek.

Udział w kongresie jest bezpłatny, zarówno stacjonarnie w Warszawie, jak i online.

Więcej szczegółów pod linkiem.


Solidarni z Ukraina
raport deinstytucjonalizacja
raport opieka długoterminowa
Dołącz do Koalicji
Jeśli jesteś za budową w Polsce nowoczesnego systemu wsparcia osób niesamodzielnych, przyłącz się.
Dołącz do nas