wrz 21, 2023

Poczta Polska dostarczy sprzęt dla osób z niepełnosprawnościami z wypożyczalni PFRON

Poczta Polska wygrała przetarg oraz podpisała umowę z Rządową Agencją Rezerw Strategicznych na dostarczanie sprzętu dla osób z niepełnosprawnościami z wypożyczalni utworzonej przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Znana jest jakość, terminowość doręczania i bezpieczeństwo przesyłek oraz dostępność usług pocztowych realizowanych przez Pocztę Polską S.A. Oby zatem sprzęt dotarł na czas i miejsce. 

"Poczta Polska będzie dostarczać specjalistyczny sprzęt dla osób z niepełnosprawnościami z centralnej wypożyczalni technologii wspomagających, utworzonej przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON)" - poinformowała Poczta Polska w czwartek. Sprzęt dobrany do potrzeb użytkownika - zaznaczono - będzie wysyłany przez Rządową Agencję Rezerw Strategicznych, a za przyjmowanie, przemieszczanie i doręczanie przesyłek będzie odpowiedzialna Poczta Polska.

Poczta Polska to największy operator pocztowy na rynku krajowym. Zatrudnia ponad 66 tys. pracowników, a jej sieć obejmuje 7,6 tys. placówek, filii i agencji pocztowych w całej Polsce.

Źródło: www.rynekzdrowia.pl


Solidarni z Ukraina
raport deinstytucjonalizacja
raport opieka długoterminowa
Dołącz do Koalicji
Jeśli jesteś za budową w Polsce nowoczesnego systemu wsparcia osób niesamodzielnych, przyłącz się.
Dołącz do nas